Total 750W(1hp) Submersible Water Pump (TWP67506)
Original price was: KSh 24,000.00.Current price is: KSh 15,899.00.
  • Brand: TOTAL
  • Model: TWP67506
  • Product Type: Submersible Water Pump
  • Voltage: 220–240V ~ 50Hz
  • Rated Power: 750W (1.0HP)
  • Maximum Head: 32m
  • Maximum Flow Rate: 120L/min
  • Pipe Diameter: 1 inch