Total 550W(0.75hp) Submersible Water Pump (TWP65506)
Original price was: KSh 20,000.00.Current price is: KSh 12,999.00.
  • Brand: TOTAL
  • Model: TWP65506
  • Product Type: Submersible Water Pump
  • Voltage: 220–240V ~ 50Hz
  • Rated Power: 550W (0.75HP)
  • Maximum Head: 25m
  • Maximum Flow Rate: 117L/min
  • Pipe Diameter: 1 inch