Total 370W(0.5hp) Submersible Water Pump(TWP63706)
Original price was: KSh 19,000.00.Current price is: KSh 10,950.00.
  • Brand: TOTAL
  • Model: TWP63706
  • Product Type: Submersible Water Pump
  • Voltage: 220–240V ~ 50Hz
  • Rated Power: 370W (0.5HP)
  • Maximum Head: 17m
  • Maximum Flow Rate: 100L/min
  • Pipe Diameter: 1 inch